top of page

Založená v roku 2001 s víziou využiť synergiu skúseností, nadšenia, vedomostí a dobrých kontaktov v mnohých krajinách po celom svete, aby im pomohla pri budovaní ich obranných a bezpečnostných spôsobilostí.

 

 

 

Originálne logo s nákovou v strede symbolizuje vôľu spoločnosti vychádzať najmä z vlastnej produkcie a produkcie svojich spojencov.

 

Spoločnosť v súčasnosti pôsobí vo viac ako 15 krajinách na štyroch kontinentoch. Činnosť spoločnosti je plne v súlade so zákonmi Slovenskej republiky a medzinárodnými predpismi.

ci_logotype_v007.png

Sme hrdí na naše aktivity

Stefanik a Caproni book.jpg

Podporili sme vydanie unikátnej knihy o pilotovi, vojakovi, diplomatovi M.R .Štefánikovi. Kniha obsahuje jedinečné príbehy z jeho života. Kniha obsahuje aj unikátne historické materiály o pôvode lietadla Caproni Ca-33. Opisuje jeho cestovateľské a diplomatické misie po celom svete a nesie svoj odkaz z minulosti až po súčasnosť.

> Túto jedinečnú knihu s môžete kúpiť tu 

DL.jpg

Sme partneri a podporujeme cyklistickú jazdu „Štefánik100“,

 
 

ktorá je každoročne organizovaná na počesť úmrtia gen. M.R.Štefánika. Jazdou si jej účastníci nielenže pripomínajú tohto slovenského velikána ale aj spájajú pamätník pripomínajúci miesto pádu jeho lietadla v Ivanke pri Dunaji dňa 4.5.1919 s pamätníkom na mieste jeho odpočinku v Brezovej pod Bradlom. Cyklisti na nej prekonajú približne 160km a nastúpajú 1600 výškových metrov.

bottom of page